Na zielonym tle napis: "Zapisz się do Biblioteki". Poniżej: "Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie Filia w Oświęcimiu". Po prawej stronie dziewczyna w okularach czytająca książkę

Zapisz się do Biblioteki online

 

Z przyjemnością informujemy, że do naszej Biblioteki można zapisać się bezpłatnie ONLINE!

Po dokonaniu rejestracji online należy w ciągu 14 dni zgłosić się do Biblioteki w celu autoryzacji danych i wydania Karty Czytelnika. Od razu można także zamawiać i rezerwować książki przez katalog Prolib Integro – będą czekały na odbiór w Wypożyczalni przez 3 dni.

Zachęcamy do zapisów i zapraszamy do Biblioteki!

 

Krótka instrukcja rejestracji online:

Wchodzimy na stronę PBW Filii w Oświęcimiu http://pedagogicznaoswiecim.pl/. Wybieramy zakładkę KATALOGI, później obrazek KATALOG ONLINE. Następnie klikamy opcję ZMIEŃ BIBLIOTEKĘ na PBW FILIA OŚWIĘCIM. Na koniec z opcji KONTO wybieramy ZAREJESTRUJ SIĘ.  

Krok 1 – Dane biblioteki: w polu BIBLIOTEKA wybieramy <PBW Filia Oświęcim>, w polu AGENDA zaznaczamy <Wypożyczalnia>

Krok 2 – Dane osobowe: pola obowiązkowe – imię, nazwisko, pesel, wiek. Wpisując adres mailowy Czytelnik otrzymuje powiadomienia z systemu, m.in. o terminach zwrotu książek

Krok 3 – Adres: pola obowiązkowe – ulica, numer domu, kod pocztowy, miejscowość

Krok 4 – Hasło: Czytelnik ustala swoje hasło do logowania

Krok 5 – Podsumowanie: wyświetlają się wszystkie dane, które Czytelnik wpisał

Krok 6 – Potwierdzenie: należy przepisać kod z obrazka i wybrać sposób komunikacji z Biblioteką

Krok 7 – Potwierdzenie rejestracji Czytelnika z informacją o konieczności wizyty w Bibliotece celem autoryzacji danych osobowych. Na podany przez Czytelnika adres mailowy przychodzi informacja o numerze Karty Czytelnika i terminie, do kiedy należy się zgłosić w Bibliotece.