Na niebieskim tle biały napis "Dobro jest w Małopolsce, razem wszyscy. Małopolska stop koronawirusowi!". W centralnej części pięć twarzy zasłoniętch maseczkami.

„Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi!” –
kampania Województwa Małopolskiego

Województwo Małopolskie przygotowało nową społeczno-informacyjną kampanię Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi!, która jest odpowiedzią na trudną sytuację, w jakiej wszyscy się znajdujemy. To akt solidarności, wspólnej odpowiedzialności i wsparcia dla tych najbardziej potrzebujących.

W ramach kampanii został przygotowany specjalny SERWIS skierowany do wszystkich mieszkańców Małopolski.

Celem akcji jest połączenie tych, którzy są w stanie zaoferować swoją pomoc z tymi, którzy jej potrzebują. W związku z tym stworzono specjalny Bank Ofert, gdzie można znaleźć informacje o różnych formach pomocy oferowanej przez instytucje, firmy czy stowarzyszenia z Małopolski.

Na miłośników kultury czeka zakładka „Kultura w sieci”, gdzie małopolskie instytucje kultury prezentują swoją działalność w przestrzeni internetowej.

Polecamy również nasz biblioteczny Poradnik na FOCHA, czyli jak radzić sobie w czasach epidemii w pracy i w szkole! oraz Poradnik na FOCHA, czyli jak radzić sobie w czasach epidemii po pracy!, który został zamieszczony na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego: www.malopolska.pl/aktualnosci/edukacja/materialy-dla-nauczycieli-w-czasie-epidemii.

Zachęcamy do włączenia się w kampanię.

Wszyscy razem damy radę… bo Dobro jest w Małopolsce!