Na różowym tle niebieskie kwiaty oraz napis Małopolski konkurs recytatorski "Spotkanie ze słowem pięknym i prawdziwym".

Małopolski Konkurs Recytatorski „Spotkanie ze słowem pięknym i prawdziwym” – wyniki etapu szkolnego

 

Z przyjemnością prezentujemy listę laureatów szkolnego etapu
 Małopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Spotkanie ze słowem pięknym i prawdziwym”

 

W wyniku eliminacji przeprowadzonych w szkołach województwa małopolskiego
do gminnego etapu konkursu zakwalifikowały się następujące osoby:

 

 Albrzykowska Aleksandra   

 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zespole Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej

 Awad Laura

 Szkoła Podstawowa nr 17 im. E. Kwiatkowskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie

 Baran Aleksander

 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Koszycach Wielkich

 Barczyk Paweł

 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rodakach

 Bielach Magdalena

 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu

 Bienias Natalia

 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce

 Bierówka Wiktoria

 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek w Krakowie

 Burzyński Mateusz

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Miechowie

 Byrska Hanna

 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Choczni

 Calik Dominik

 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Czasławiu

 Celusta Patrycja

 Szkoła Podstawowa im. K. Pułaskiego w Jadamwoli

 Cepuch Emilia 

 Szkoła Podstawowa nr 132 im. św. Benedykta z Nursji w Krakowie

 Choroszy Ada 

 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Czernichowie

 Cichy Alicja 

 Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Bukowie

 Ciechanowska Łucja 

 Szkoła Podstawowa nr 109 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 16 Krakowie

 Czech Patrycja

 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Tadeusza Kościuszki w Paleśnicy

 Czeremuga Gabriela

 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Czernichowie

 Drążek Anna 

 Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Zakrzowie

 Drożdż Lena

 Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku

 Dróżdż Mikołaj 

 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolny im. Kard.Stefana Wyszyńskiego w Palczy

 Duda Michał 

 Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku

 Duda Tomasz 

 Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Podłopieniu

 Dulak Michał 

 Szkoła Podstawowa nr 132 im. św. Benedykta z Nursji w Krakowie

 Działach Leny 

 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Chechle

 Dziedzic Eryk 

 Szkoła Podstawowa nr 36 w Krakowie

 Florek Jakub 

 Szkoła Podstawowa im. K. Pułaskiego w Jadamwoli

 Frosztęga Julia 

 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Dąbrówce

 Gądek Oliwia 

 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Szreniawie

 Gąsior Julia 

 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zawadce

 Głuszek Anna 

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. księdza prałata Henryka Znamirowskiego w Stryszawie

 Godawa Julita 

 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Białce

 Górka Mikołaj

 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach

 Górniak Amelia 

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach

 Grudzińska Gabriela

 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Tadeusza Kościuszki w Paleśnicy

 Grządziel Maria 

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Miechowie

 Grzebinoga Hanna 

 Szkoła Podstawowa nr 5 w Olkuszu

 Grześ Amelia 

 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krzęcinie

 Grzybczak Patrycja 

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Miechowie

 Iciek Dominik 

 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Dąbrówce

 Izrailewska Liliana 

 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. F. Blachnickiego w Nowym Sączu

 Izworska Karina 

 Szkoła Podstawowa im. Jacka Malczewskiego w Faściszowej

 Janik Jan 

 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Olszowicach

 Jędrysik Paulina 

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Przeciszowie

 Jurczyk Helena

 Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

 Jurkiewicz Filip 

 Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Zespole Szkół w Makowie Podhalańskim

 Kaleta Julia 

 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Antolce

 Kaleta Sławomir

 Szkoła Podstawowa nr 3 im. I. Łukasiewicza w Trzebini

 Kamirska Julia

 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Koszycach Wielkich

 Kaptur Kacper

 Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Podłopieniu

 Karcz Emilia 

 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czubrowicach

 Kita Wojciech 

 Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Juszczynie

 Knapek Emilia

 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Stroniu

 Konas Kamil 

 Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Zakrzowie

 Konieczna Amanda 

 Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu

 Kopeć Greta 

 Szkoła Podstawowa nr 126 im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

 Kosik Nikola 

 Szkoła Podstawowa im. K. Pułaskiego w Jadamwoli

 Kowal Kornelia 

 Szkoła Podstawowa nr 80 im. W. Bogusławskiego w Krakowie

 Kowalska Weronika 

 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Woli Radziszowskiej

 Kowalski Piotr 

 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu

 Kromka Liliana 

 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w Proszowicach

 Krupa Zofia 

 Szkoła Podstawowa im. ks. Leona Musielaka w Witowie

 Krzeczowska Nadia  

 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Chechle

 Kubic Jan 

 Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu

 Kudzia Izabela 

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach

 Kurek Weronika  

 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zawadce

 Kwak Amelia 

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. księdza prałata Henryka Znamirowskiego w Stryszawie

 Kwartnik Karolina

 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Dąbrówce

 Kwiecień Oliwia 

 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Antolce

 Leja Anastazja 

 Szkoła Podstawowa im. Kurierów Tatrzańskich w Dzianiszu

 Lempart Anna 

 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Stroniu

 Leśniak Zofia 

 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. F. Blachnickiego w Nowym Sączu

 Luberda Tycjana 

 Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej

 Łabuzek Blanka 

 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Lgocie

 Łaptas Wiktor 

 Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Strzelcach Wielkich

 Majda Edyta

 Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Podłopieniu

 Malina Martyna 

 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Zachełmnej

 Małek Aleksandra 

 Szkoła Podstawowa nr 109 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 16 Krakowie

 Mardaus Alicja 

 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach

 Mastek Maciej 

 Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki w Nowej Wsi Szlacheckiej

 Mazur Aleksandra

 Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Zespole Szkół w Makowie Podhalańskim

 Mazurkiewicz Oliwia 

 Szkoła Podstawowa nr 4 w Olkuszu im. płk. F. Nullo

 Michalik Karolina

 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek w Krakowie

 Michniak Anna 

 Szkoła Podstawowa im. Kurierów Tatrzańskich w Dzianiszu

 Mleko Blanka 

 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czubrowicach

 Młynarczyk Olga 

 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 im. Juliana Aleksandrowicza w Krakowie

 Morawska Julia

 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Czernichowie

 Mróz Dorota 

 Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kościuszki w Regulicach

 Muzyk Lena 

 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sąspowie

 Nalepa Milena

 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zespole Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej

 Niecikowski Mikołaj

 Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce

 Niedziocha Jagoda

 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w Proszowicach

 Niewitała Marcelina

 Szkoła Podstawowa nr 109 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 16 Krakowie

 Nikiel Natalia 

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach

 Niżyńska Zofia  

 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki nr 25 w Krakowie

 Nocula Wiktoria

 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolny im. Kard.Stefana Wyszyńskiego w Palczy

 Nowak Aniela 

 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Olszowicach

 Orkisz Filip 

 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czubrowicach

 Owsiak Karolina 

 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki nr 25 w Krakowie

 Pabian Antonina 

 Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek w Krakowie

 Papierz Anna

 Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej

 Parządka Iga 

 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Choczni

 Pawlaczyk Marlena

 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. F. Blachnickiego w Nowym Sączu

 Pękala Kacper

 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolny im. Kard.Stefana Wyszyńskiego w Palczy

 Piątek Wiktoria 

 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Zawadzie

 Pieprz Karol 

 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żelazówce

 Pikul Izabela 

 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żelazówce

 Pióro Wiktoria 

 Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

 Pluta Emilia 

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach

 Przybylska Maria

 Szkoła Podstawowa nr 5 w Olkuszu

 Przybyło Natalia 

 Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Strzelcach Wielkich

 Ptaś Lena 

 Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Zespole Szkół w Makowie Podhalańskim

 Pucko Lena 

 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki nr 25 w Krakowie

 Rabijasz Maciej 

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Krzeszowicach

 Rabijasz Piotr 

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Krzeszowicach

 Rachwał Bartłomiej 

 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krzęcinie

 Radoń Milena Szkoła 

 Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Szczytnikach

 Radwan Natalia 

 Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Juszczynie

 Rajchel Aurelia 

 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w Proszowicach

 Rodak Adrian 

 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żelazówce

 Rogozik Olivier 

 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Zawadzie

 Romanowska Oliwia 

 Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

 Rubiś Emilia 

 Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej

 Rusiecka Maria 

 Szkoła Podstawowa nr 36 w Krakowie

 Rybak Julia

 Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Bukowie

 Rychtarczyk Anna 

 Szkoła Podstawowa nr 2 w Piwnicznej-Zdroju

 Sadzik Karolina 

 Szkoła Podstawowa nr 126 im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

 Siedlęczka Maria 

 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej

 Siemek Liliana 

 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Lgocie

 Sioła Katarzyna 

 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu

 Skałoń Szymon 

 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Antolce

 Sobol Martyna 

 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej

 Sochań Wiktor

 Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Lubniu

 Sowa Gabriela

 Szkoła Podstawowa „Źródło” Fundacji STERNIK-Kraków

 Sowula Karina 

 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sąspowie

 Spytek Zofia

 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Czasławiu

 Spytkowska Marlena 

 Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kościuszki w Regulicach

 Sroka Zuzanna 

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie

 Stawowy Liwia 

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. księdza prałata Henryka Znamirowskiego w Stryszawie

 Strzeboński Jakub 

 Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Bukowie

 Syjota Marceli 

 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Zachełmnej

 Synowiec Damian 

 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sąspowie

 Szmit Stanisław 

 Szkoła Podstawowa nr 68 im. J. Bińczyckiego w Krakowie

 Sztafa Maciej 

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach

 Szwab Bernadetta 

 Szkoła Podstawowa im. ks. Leona Musielaka w Witowie

 Ściurka Olga 

 Szkoła Podstawowa nr 2 w Piwnicznej-Zdroju

 Śledź Lena 

 Szkoła Podstawowa im. Jacka Malczewskiego w Faściszowej

 Tota Adrian 

 Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Szczytnikach

 Tragarz Michalina

 Szkoła Podstawowa im. Legionów Polskich w Poroninie

 Treit Antonina 

 Szkoła Podstawowa „Źródło” Fundacji STERNIK-Kraków

 Trojan Marcin 

 Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki w Nowej Wsi Szlacheckiej

 Trybus Milena

 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zespole Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej

 Tworzydło Emila

 Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce

 Wajda Filip 

 Szkoła Podstawowa nr 132 im. św. Benedykta z Nursji w Krakowie

 Wasztyl Piotr 

 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Choczni

 Watycha Antonina 

 Szkoła Podstawowa im. ks. Leona Musielaka w Witowie

 Wdowicka Sara 

 Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku

 Wiąch Oliwia 

 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Zachełmnej

 Wielgus Nadia 

 Szkoła Podstawowa nr 80 im. W. Bogusławskiego w Krakowie

 Wilk Emilia 

 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rodakach

 Wilk Julia 

 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Woli Radziszowskiej

 Wojciechowska Zofia 

 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krzęcinie

 Wojewodzic Emilia 

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach

 Wojnarowicz Anastazja 

 Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w Zespole Szkolno-Przedszkolny w Korczynie

 Wojtaczka Kacper 

 Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kościuszki w Regulicach

 Worytko Eliza 

 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Stroniu

 Wójcicki Maksymilian 

 Szkoła Podstawowa nr 5 w Olkuszu

 Wróblewska Emilia 

 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rodakach

 Zabiegała Lena 

 Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzęcinie Górnym

 Zagórska Faustyna 

 Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Szczytnikach

 Zaucha Kornelia 

 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej

 Zomerska Zofia 

 Szkoła Podstawowa nr 36 w Krakowie

 Żak Jan 

 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Chechle

 Żak Oliwia 

 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Olszowicach

 Żądło Dawid 

 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Czasławiu

   

 

Szczegółowe informacje o organizacji gminnego etapu konkursu
Koordynator prześle nauczycielom – opiekunom laureatów etapu szkolnego.